اخذ مجوز برگزاری دوره‌های آموزشی شغلی امور اداری، مالی و بازرگانی توسط جهاددانشگاهی خراسان شمالی

۲۷ تیر ۱۴۰۰ | ۱۰:۵۶ کد : ۳۳۵۵۶ اخبار ویژه دانشگاه آموزش
تعداد بازدید:۱۱۶
مجوز برگزاری دوره‌های آموزشی شغلی گروه های امور اداری، مالی و بازرگانی از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی به جهاددانشگاهی استان اعطا شد.
اخذ مجوز برگزاری دوره‌های آموزشی شغلی امور اداری، مالی و بازرگانی توسط جهاددانشگاهی خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان شمالی، بنا به این مجوز، در اجرای تبصره ماده 59 قانون مدیریت خدمات کشوری و مفاد بخشنامه شماره 1558505 مورخ 18/9/96 ، به جهاددانشگاهی خراسان شمالی اجازه داده شده است تا بر اساس ضوابط و مقررات نظام آموزش کارمندان دولت و دستورالعمل های مربوطه، دوره های آموزشی شغلی گروه امور اداری، مالی و بازرگانی را در گستره استان در چارچوب برنامه‌های آموزشی مصوب سالانه دستگاه‌های اجرایی برگزار نماید.
حیطه‌‌های شغلی مجوز اعطا شده به جهاددانشگاهی خراسان شمالی از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان شمالی شامل "امور اداری"، "امور مالی" و "امور اقتصادی و بازرگانی" است.
بنا به این گزارش این مجوز تا سه سال اعتبار دارد و منوط به بررسی کمیت و کیفیت اجرای دوره های آموزشی و رعایت مقررات و ضوابط حاکم بر آموزش های کارمندان دولت و دستورالعمل های مربوطه قابل تمدید است.
جهاددانشگاهی با پشتوانه ۴۲ سال تجربه علمی و عملی و با برخورداری از ظرفیت‌های متنوع در سراسر کشور در زمینه فعالیت‌های آموزشی قادر به ارائه خدمات آموزشی به عموم جامعه و تأمین نیازهای آموزشی دستگاه‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتی در سطح کشور می‌باشد.
آموزش‌های جهاد دانشگاهی با هدف توسعه منابع انسانی و متناسب با قابلیت‌های تخصصی افراد با نیازهای تخصصی کشور بنیان نهاده شده تا در سایه آن کارآیی‌های لازم برای پذیرش و ایفای موثر وظایف اجتماعی و شغلی کسب گردد.
محورها و زمینه‌های اصلی آموزش در جهاد دانشگاهی شامل آموزش عالی (مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری) و آموزش عالی علمی- کاربردی (کاردانی، کارشناس) و آموزش‌های کوتاه مدت شامل؛ آموزش‌های عمومی- مهارتی (فراگیران آزاد و فراگیران دستگاه‌های اجرایی) و آموزش‌های تخصصی و کاربردی است.
انتهای پیام


نظر شما :