نماینده اسفراین:

جهاددانشگاهی دغدغه پویایی و پیشرفت کشور را دارد

۱۳ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۳:۰۴ کد : ۲۱۲۱۹ فرهنگی عمومی دانشگاه آموزش
تعداد بازدید:۶۰۹
نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی گفت: تحرک، پویایی و پیشرفت دغدغه جهاددانشگاهی در کشور است.
جهاددانشگاهی دغدغه پویایی و پیشرفت کشور را دارد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان شمالی، امان‌الله حسین‌پور با تاکید بر اینکه معتقدم جهاددانشگاهی همواره توانسته اقدامات قابل توجه ای در مباحث علمی و فناورانه انجام دهد، اظهارکرد: این نهاد نمایانگر تلاش، عزم و جهاد بوده و می‌توان این مجموعه را امیدی برای کشور دانست که هر‌ ساله دستاوردهای جدید و مهمی در فضای علمی و فرهنگی کشور داشته است .
وی افزود: هنگامی که مجموعه‌ای نام جهاد را می‌گیرد، آن عرصه بسیار مهم است و باید با این عرصه مهم، جهادی برخورد کرد به این منظور که با حذف موانع و مشکلات پیش‌رو و انجام عمل انقلابی در جهت رسیدن به اهداف مهم و ارزشمند جهاددانشگاهی که از سنگرها و سکوهای ارزشمند علم است به این نهاد یاری رساند که خوشبختانه در این مدت این نهاد انقلابی توانسته بخشی از خواسته‌های انقلاب را تحقق بخشد.
حسین پور با بیان اینکه باید از ظرفیت و توانمندی جهاددانشگاهی نهایت استفاده را در خودکفایی کشور در بخش های مختلف داشته باشیم، گفت: روحیه‌ی حاکم بر جهاددانشگاهی روحیه‌ی اداری نبوده و همین امر سبب شده که نیروهای مبتکر و خوش ‌فکر جذب این مجموعه انقلابی شوند.
وی ادامه داد: برخورداری جهاددانشگاهی از نیروهای متعهدی که دغدغه اصلی آنان توسعه و تعالی انقلاب اسلامی است، از عوامل موفقیت این نهاد انقلابی محسوب می‌شود.
حسین پور با اشاره به اینکه جهاد دانشگاهی به دنبال پیشرفت پایدار و علم‌محور کشور است،یادآورشد: این نهاد انقلابی همواره به دنبال این بوده که با تولید علم و‌ فناوری، فضای عمومی کشور را به سمت اشتغال‌زایی، تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و اعتلای فرهنگی پیش ببرد.
حسین پور یادآورشد: از بدو پیروزی انقلاب، امام خمینی(ره) با تیزبینی و نگاه ژرفی که داشتند، نهادهایی را ایجاد کردند که تا به امروز توانسته‌اند در بخش‌های مختلف ثمرات ارزشمند و مفیدی به جای گذارند که یکی از آن‌ها مجموعه علمی و فرهنگی جهاد دانشگاهی است.
انتهای پیام


نظر شما :