آغاز مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در خراسان‌شمالی

۰۵ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۱:۲۹ کد : ۸۲۰۴ آموزش
مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در خراسان شمالی آغاز شد. به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی استان، در این دور از مسابقات ۱۳ تیم از دانشگاه‌های استان به رقابت می پردازند.
آغاز مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در خراسان‌شمالی

مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در خراسان شمالی آغاز شد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی استان، در این دور از مسابقات 13 تیم از دانشگاه‌های استان به رقابت می پردازند.

تیم های امام موسی صدر و شهید دیالمه از دانشگاه بجنورد، تیم مادر از دانشگاه علوم پزشکی، تیم های ایران، ذهن زیبا و آبادیس از دانشگاه پیام نور بجنورد، تیم آوای عدالت از دانشگاه پیام نور اسفراین، تیم های منطق آوران و برهان از دانشگاه علمی کاربردی بجنورد 2 و تیم های آپ، تسنیم، ادیبان و سلولوژی از دانشگاه کوثر در این رقابت ها شرکت کرده اند.

این رقابت ها به صورت حذفی برگزار می شود و تیم برنده به مسابقات منطقه ای راه خواهد یافت.

رشد و شکوفایی فرهنگ گفت‌وگو، زمینه‌سازی برای شکل‌گیری تفکر خلاق و نقاد در میان دانشجویان و ایجاد انگیزه در جامعه جهت گرایش به ارتقاء دانش و آگاهی از جمله اهداف برگزاری این مسابقات در دانشگاه‌ها است.

آموزش مسائل و مطالب علمی به صورت جذاب، قابل پذیرش و اثربخش و تمرین و تقویت فعالیت‌های گروهی منسجم و هدفمند از دیگر اهدف برگزاری مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران است.

میزبانی مسابقات در هر مرحله به صورت چرخشی در تمام دانشگاه های بجنورد برگزار خواهد شد که دانشگاه علوم پزشکی بجنورد مرحله مقدماتی مسابقات را میزبانی خواهد کرد.


نظر شما :