دفتر همکاری های بین واحدی پژوهشکده گیاهان دارویی و گروه فرآوری مواد فلزی جهاددانشگاهی در اسفراین افتتاح شد

۰۵ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۱:۲۸ کد : ۸۲۰۲ پژوهش
تعداد بازدید:۴۹۷
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، دفتر همکاری های بین واحدی پژوهشکده گیاهان دارویی و گروه فرآوری مواد فلزی سازمان جهاددانشگاهی تهران در شهرستان اسفراین با حضور معاون باغبانی وزیر جهاد کشاورزی افتتاح شد. به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، دکتر رضا شاهین فر، رئیس جهاددانشگاهی استان در این خصوص گفت: این طرح ها پیرو تفاهم نامه فرمانداری اسفراین و جهاد دانشگاهی آغاز به کار کرد.
دفتر همکاری های بین واحدی پژوهشکده گیاهان دارویی و گروه فرآوری مواد فلزی جهاددانشگاهی در اسفراین افتتاح شد

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر،  دفتر همکاری های بین واحدی پژوهشکده گیاهان دارویی و گروه فرآوری مواد فلزی سازمان جهاددانشگاهی تهران در شهرستان اسفراین با حضور معاون باغبانی وزیر جهاد کشاورزی افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، دکتر رضا شاهین فر، رئیس جهاددانشگاهی استان در این خصوص گفت:  این طرح ها پیرو تفاهم نامه فرمانداری اسفراین و جهاد دانشگاهی آغاز به کار کرد.

وی افزود: همکاری های مشترک در زمینه های علمی، پژوهشی، آموزشی، تحقیق و توسعه و استفاده از توانمندی ها براساس نیازهای مورد توافق در تولید و دانش بنیان شدن کالاهای صنعتی مهم و حساس اقتصادی از جمله اهداف در این زمینه است.

وی ادامه داد: همچنین دفتر پژوهشکده گیاهان دارویی با هدف ایجاد زنجیره ارزش گیاهان دارویی در خراسان شمالی با بهره گیری از ظرفیت گیاهی استان با اتکا به دانش و تکنولوژی پژوهشکده گیاهان دارویی جهاددانشگاهی ایجاد شده است. 

شاهین فر با اشاره به ظرفیت خراسان شمالی در زمینه برخورداری از گونه های گیاهان دارویی و همچنین پتانسیل صنعتی اسفراین در بخش دولتی و خصوصی و وجود صنایع بزرگ در این شهرستان، افتتاح این طرح را گامی جهت توسعه و شکوفایی در این حوزه ها در استان ذکر کرد.

آئین افتتاح دفتر همکاری بین واحدی پژوهشکده گیاهان دارویی و گروه فرآوری مواد فلزی سازمان جهاددانشگاهی تهران با حضور حیاتی، معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان شمالی، قوامی نماینده اسفراین، رستمی، فرماندار و تنی چند از مدیران کل دستگاه های اجرایی استان برگزار شد.


نظر شما :