آغاز ثبت نام دوره آموزشی کمک پرستاری توسط جهاد دانشگاهی خراسان شمالی

۲۵ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۰:۱۸ کد : ۴۴۹۹۰ اخبار ویژه عمومی آموزش
تعداد بازدید:۶۱۸
معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد خراسان شمالی از آغاز ثبت نام دوره آموزشی کمک پرستاری توسط مرکز کوتاه مدت جهاد دانشگاهی استان خبر داد.
آغاز ثبت نام دوره آموزشی کمک پرستاری توسط جهاد دانشگاهی خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی خراسان شمالی، حسن خوش‌صفا، معاون آموزشی جهاد دانشگاهی استان، با اشاره به آغاز ثبت نام دوره آموزشی کمک پرستاری توسط مرکز کوتاه مدت جهاد دانشگاهی استان، اظهار کرد: مدت زمان دوره آموزشی مذکور یکساله است و افرادی که علاقه مند به شرکت در دوره‌های پزشکی هستند می‌توانند ثبت نام خود را انجام دهند.
وی با تأکید براینکه خانم‌ها و آقایان می توانند در این دوره آموزشی شرکت کنند، اضافه کرد: ظرفیت پذیرش محدود است و علاقه مندان هر چه سریعتر باید مراحل ثبت نام خود را تکمیل کنند.
معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد خراسان شمالی با اشاره به اینکه اولویت در پذیرش با افرادی است که زودتر ثبت نام خود را انجام داده‌اند، افزود: در پایان دوره نیز به افرادی که دوره را با موفقیت گذرانده باشند گواهینامه معتبر اعطا می‌شود.
خوش صفا در خصوص نحوه ثبت نام در دوره‌های آموزشی بیان کرد: علاقه مندان جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره‌های ۰۵۸۳۲۲۸۵۷۳۹_۰۵۸۳۲۷۲۸۷۵۰ تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام


نظر شما :