برگزاری دوره‌های آموزشی مجازی توسط جهاددانشگاهی خراسان شمالی برای پیشگیری از شیوع کرونا

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۳ کد : ۱۷۷۶۶ عمومی آموزش
تعداد بازدید:۵۷۴
سرپرست معاونت آموزشی جهادن دانشگاهی خراسان شمالی گفت: برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، دوره‌های آموزشی جهاددانشگاهی به‌صورت مجازی و الکترونیکی برگزار می‌شود.
برگزاری دوره‌های آموزشی مجازی توسط جهاددانشگاهی خراسان شمالی برای پیشگیری از شیوع کرونا

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی خراسان شمالی، حسن خوش‌صفا، اظهار کرد: برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، جهاددانشگاهی آمادگی برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف برای دستگاه‌های اجرایی و نهادهای خصوصی و دولتی را دارد و بستر برگزاری دوره‌های آموزشی نیز آماده است.
وی ادامه داد: جهاددانشگاهی در سراسر کشور اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی مجازی کرده است و این دوره‌ها به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود.
سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی خراسان شمالی عنوان کرد: تاکنون دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی، تربیت مربی مهدکودک و فوریت‌های پزشکی به‌صورت مجازی توسط جهاددانشگاهی استان برگزار شده است و سایر دوره های آموزشی در حال برنامه ریزی و هماهنگی جهت اجرا است.
‌وی عدم نیاز به حضور فیزیکی و رفت و آمد، هزینه کمتر، تنظیم سرعت یادگیری، آموزش محتوای موردنیاز، جذابیت بصری و شنیداری، به‌روز بودن محتوا، افزایش کیفیت یادگیری، رعایت عدالت آموزشی و استفاده از اساتید در مکان‌های مختلف را از مزایای ارائه خدمات آموزشی به‌صورت مجازی ذکر کرد.
وی تاکید کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی مجازی در شهرهای بجنورد، شیروان و اسفراین امکان پذیر است.


نظر شما :