انتصاب سرپرست مرکز آموزش علمی – کاربردی جهاددانشگاهی بجنورد

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۸:۵۶ کد : ۱۷۷۶۰ دانشگاه
تعداد بازدید:۲۳۸
سرپرست جهاد دانشگاهی خراسان شمالی طی حکمی علیرضا شاکری را به عنوان سرپرست مرکز آموزش علمی – کاربردی جهاددانشگاهی بجنورد منصوب کرد.
انتصاب سرپرست مرکز آموزش علمی – کاربردی جهاددانشگاهی بجنورد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان‌ شمالی، در حکمی که از سوی محسن رحمانی، سرپرست جهاد دانشگاهی خراسان شمالی صادر شده آمده است:

با عنایت به تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی و با قدردانی از تلاش‌های باارزشی که در مدت خدمت خود داشته‌اید، به عنوان "سرپرست مرکز آموزش علمی – کاربردی جهاددانشگاهی بجنورد" منصوب می شوید.

انتقال ارزش های والای اسلامی و مواریث فرهنگی و آموزشی با انجام برنامه‌های فاخر، افزایش تعامل با نهادها و مراکز آموزشی و حضور در مجامع و شوراهای تصمیم‌گیری به‌منظور فراهم نمودن ملزومات لازم برای توسعه کمی و کیفی آموزش‌های علمی – کاربردی با بهره‌گیری از روش‌های دقیق علمی از جمله نیازسنجی مستمر از حوزه‌های شغلی و استفاده از پتانسیل‌های استانی و ملی، از جمله اموری است که شایسته است برای تحقق آن تمام تلاش و مساعی خود را به کار گیرید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و حسن تدبیر و استفاده از ظرفیت نیروی انسانی به‌عنوان اصلی‌ترین دارایی، حرکت مجموعه را درخشان‌تر نمایید.

همچنین طی حکمی جداگانه از زحمات مریم یزدان پناه، رئیس سابق مرکز آموزش علمی – کاربردی جهاددانشگاهی بجنورد تقدیر شد.

علیرضا شاکری، معاونت پشتیبانی جهاددانشگاهی خراسان شمالی را در کارنامه خود دارد.
آبان 98


نظر شما :